BELYSNING / Golvlampor / Golvlampa 11211393
nr 1121 1393
Golvlampa
mässing, 1960-tal, höjd: 155 cm
Kondition: slitage
Utrop:
600 kr
Såld:
400 kr
måndag 7 augusti 2017
kl 20:18:22
7/8 19:45:43
Mässing